First Phrases

Çocuklar için İngilizce Kelime Gruplarını Öğrenme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 94.1 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Hamaguchi Apps
First Phrases uygulaması sayesinde çocuklarınız İngilizce kelime gruplarını öğrenebilecek ve konuşma yetenekleri ile dinleme becerilerini geliştirebileceksiniz.
First Phrases uygulaması çocuklarınızın İngilizce kelime gruplarını öğrenebilmesi ve konuşma yetenekleri ile dinleme becerilerini geliştirebilmesi için iPad akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Kendi alanında deneyimli bir konuşma terapisti tarafından geliştirilmiş olan First Phrases uygulamasında çocukların tek kelime kullanımından kelime grupları kullanımına kadar olan geçiş sürecini desteklemeleri amaçlanmıştır. Uygulama içerisinde bulunan kedi karakterine verilecek olan direktifler ile eğlenceli bir hale getirilmiş olan First Phrases ile bu kediye ne yapacağını söyleyebilirsiniz. Ayrıca eylem içeren kelime grubundaki kelimelere ait resimlere tıklayarak, kelimeleri sırası ile dinleyebilir, kelime grubunun size tarif ettiği hareket animasyonunu izleyebilirsiniz. 

3 kullanıcı, 6 tane fiil ve bir kedi karakterinin bulunduğu First Phrases uygulamasını ücretli çevrimiçi araçlarından satın alarak daha fazla öğretici araca erişebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
First Phrases indir